محل تبلیغات شما

چهارشنبه 25 دی #حسن_فریدون() گفت: کسی نمی‌تواند باور کند که یک هواپیمای مسافربری در کنار فرودگاه بین‌المللی هدف قرار گیرد ، این موضوع در مخیله آدم نمی‌گنجد ؛ من به عنوان کسی که 7 سال مسئول پدافند هوایی ایران بودم می گویم‌: حتی در زمان جنگ هم چنین اشتباهی رخ نداد در تاریخ کشورمان چنین اشتباهی را به یاد ندارم ؛ این جمله رئیس جمهور خیلی برام سنگین تموم شد و برای اینکه یه یادآوری کوچیک برای خودم و ایشون باشه رفتم سراغ اسناد و مدارکی داشتم ، دیدم ایشون درست میگه ؛‌ از سال ۱۳۶۴ تا ۱۳۷۰ مسئول پدافند هوایی بوده اما یادش رفته که وقتی رئیس شورای امنیت ملی کشور بود *با دستور مستقیم خودش سرلشگرخلبان #عباس_بابایی هدف قرار گرفت* اونم درحالی که امواج رادیویی دستکاری نشده بود.

اگه نخوایم بگیم این موضوع یه حرکت راهبری با دستور #کدخدا و از طرف #جریان_نفوذ بوده و خیلی خیلی مثبت اندیشانه فکر کنیم و بگیم یه خطای انسانی صورت گرفته اما نمیتونیم مسبب اصلیش رو کسی غیر از شخص حسن فریدون() بدونیم. نکته جالب هدف قرار دادن هواپیمای شهید بابایی اینه که تو یکی از نشست های خبری وقتی خبرنگاری از*آقا فریدون فراموشکار (و شایدم دروغگو)* قضیه هدف قرار گرفتن هواپیمای شهید بابایی رو می پرسه ایشون سریع دروغ دیگری دست و پا میکنه و میگه: همه می دانند هواپیمای این شهید مسافربری نبوده (!!) و آن را پدافند هوایی نزده است بلکه در نزدیکی مرز یک سرباز بسیجی که فکر میکرد هجوم هوایی صورت گرفته ، جنگنده شهید را با توپ زمینی هدف قرار داده است که یکی از این تیرها هم به گردن عباس بابایی اصابت می کند و شهید می شود!! (تیر توپ زمینی به هواپیما بخوره کلا منفجرش میکنه و دیگه موقعیتی نمیمونه که بخواد بخوره به گردن خلبانش و اگرم به گردن خلبانی اصابت کنه کلا متلاشی میشه. البته حرف دراین باره زیاده اما مجبورم به خاطر خلاصه گویی به همین اندازه بسنده کنم)

موضوع دیگه ای که حساسیت بنده رو زیاد میکنه *شهادت مشکوک دکتر #مصطفی_چمران نماینده مردم تهران در نخستین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است* چند ماه بعد از جر و بحث با حسن فریدون در مخالفت با اصرار آقا فریدون برای انحلال ارتشه و جالبه بدونین که تا قبل از این دکتر شهید چمران بارها با وجود وضعیت بحرانی تر از روز شهادتش در آن منطقه دهلاویه حضور یافته بود ؛ و اما در آخرین حرکت مشکوک و در سایه توافق برجامی که در ژاپن میان رئیس جمهور ایران و نخست وزیر ژاپن صورت گرفت حذف سردار حاج قاسم سلیمانی بود(یکی از بندهای لازم الاجرای برجام برکناری ، دستگیری و تحویل یا محو کردن سردار سلیمانی بود) که در سکوت کامل انجام و با مانور دولتمردان روی سقوط هواپیمای اوکراینی به حاشیه برده شد تا حقیقت ترور سردار در هاله ای از ابهام باقی بماند.

در آخر فقط کافیه یه کم به وجود این سه شهید که از عناصر تاثیر گذار انقلاب اسلامی ایران بودند فکر کنیم و روی دو تابعیتی بودن رئیس جمهور کشورمون اونم تابعیت روباه پیر (انگلیس) و طول کشیدن 10 ساله مدرک تحصیلی ایشون هم حساس بشیم و از همه مهمتر به این مساله فکر کنیم چرا شهید چمران و شهید سلیمانی دقیقا چند ماه پس حمله حسن_فریدون() به نیروهای نظامی (ارتش و سپاه) به صورت *مشکوکی* ترور شدند؟!! و این موضوع رو به *طرح #نهنگ_تایگر_شات* یوشی‌ هیرو فرانسیس #فوکویاما ، فیلسوف و نظریه پردازان آمریکایی ژاپنی الاصل مربوط بدونید. (طرحی آمریکایی که با نفوذ در میان سران #شوروی سابق ، باعث شد ارتش و توان نظامی این کشور در ضعیف ترین حالت قرار گیرد و اساس #فروپاشی این ابرقدرت و رقیب آمریکا شود)

بنابراین انگلیسی ها با نفوذ در #جریان_اصلاحات و استفاده از مهره های آنها ازجمله حسن فریدون () توانستند با یک تیر سه نفر از بهترین نیروهای نظریه پرداز و نظامی ایران را هدف قرار دهند ، بدون اینکه حتی یک تیر شلیک کرده باشند
.

علی شایق

حسن فریدون(روحانی) یک تیر و سه نشان انگلیس!!

فتنه‌ها را باید با روشنگری خاموش کرد. هر جا روشنگری باشد، فتنه‌انگیز دستش کوتاه میشود.

چوب را که برداری...

شهید ,فریدون ,، ,هدف , ,حسن ,فریدون ,هدف قرار ,حسن فریدون ,پدافند هوایی ,یک تیر ,مسئول پدافند هوایی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشكلات marusolu وبلاگ OT calfloudempmo تیز پروازان حریم ولایت با دانشجو یار برق20شو mulymula خدمت بیگاری و اجباری سربازی میهن گرام bulllissisa